Hakkımızda

6 Mayıs 2004’de  Eskişehir’de kurulduğunda sadece 3 personel ile hizmet hayatına başlayan KRC elektro market,2015 mart ayı itibariyle Anonim Şirkete dönüşmüş ve günümüzde ise16 şube,130’un üzerinde personelle müşterilerinin hayallerine ortak olmaya devam etmektedir.
Kuruluşundan bu yana 400’ün üzerinde markanın bayiliğini ve satıcılığını yapmakta olan KRC elektro market’in bayiliğini üstlendiği başlıca markalar arasında;Siemens Şalt ve Enstalasyon Tekniği Malzemeleri,Siemens Hareket Kontrol Sistemleri,Siemens Motor ve Flender,Legrand,Phoenix Contact,Schneider Electric,EAE Busbar,EAE Kanal,EAE Aydınlatma,Obo Bettermann,3M,Tekpan,Rittal,Çetinkaya,Hensel,Kraus Naimer,Ortaç,Simpa,Quick,Auer,Entes,Emko,Emas,Enda,Philips,Osram,Sylvania,Cemdağ,Pelsan
Gecen,Mete Enerjii,Bemis,Hes Kablo,Öznur Kablo,Nexans Kablo,Lapp Kablo,Erse Kablo,Reçber Kablo,Finder,Shreem,Maviguard,Audio,Viko,Omron,Pilz,Fluke,Unit,Radsan ve diğer pek çok marka yer almaktadır.
Teknolojiyi ve gelişmeleri her zaman yakından takip eden firmamız,üst yönetim dahil tüm çalışanlarının performansını PERMAS 360 derece performans değerlendirme ile ölçmekte ve sürekli eğitim ile çalışanlarının gelişimine  katkıda bulunmaya çalışmaktadır.
Daima ilklerin öncüsü olan şirketimiz;2019 yılı başında 16.şubemiz olan Dijital Şubemizin de kuruluşunu yapmak sureti iledijital ortamda da satış yapmaya başlamış ve siz değerli çözüm ortaklarımıza daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlamıştır.
İlk defa 2018 aralık ayında sunumunu yaptığımız Garanti Bankası ve KRC işbirliği ile hazırlanan Garanti KRC kart ile müşterilerimiz KRC ile olan alışverişlerinde vade yapabilme işlemlerini belirtilen vadede vade farksız ödeyebilme imkanına sahip olmaktadır.
Yine KRC kart ile müşterilerimiz KRCye özel sezon kampanya fırsatlarından yararlanmak üstelik bu harcamaları karşılığında prim kazanabilmektedir.
KRC Elektro Market,ALLWORLD,NETWORK,TEPAV  VE TOBB’UN birlikte hazırladıkları TÜRKİYE’NİN EN HIZLI BÜYÜYEN 100 ŞİRKETİ girmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
KRC Elektro Market,Kaliteli ürün,Rahat alışveriş,Cazip Fiyat ilkelerinden taviz vermekden müşterilerini Çözüm Ortağı görme prensibinden hareketle sizlerden aldığı güç ile değişime uyum sağlayarak gelişmeye devam edecektir.